HC TATRAN STUPAVA HRAL VŠETKY ZÁPASY DOMA

    Tu môže byť Vaša textová + www reklama len za 13 € na týždeň
    
Diskusia:


21.10.2014 (Zahorackenovinky)

 

ML. DORASTENCI: HC TATRAN STUPAVA - MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA 17:39 (7:19)
Mladších dorastencov dnes čakal mimoriadne silný súper - Považská Bystrica, ktorá je v tabuľke druhá. Už pri nástupe bolo jasné, že proti o hlavu vyšším a mohutnejším chlapcom to budú mať naši veľmi ťažké. Hneď v úvode sme urobili niekoľko chýb, súper ich nekompromisne trestal a okamžite odskočil na rozdiel 9 gólov. To vlastne určilo priebeh celého zápasu, keď naši sa na každý gól natrápili a Považská Bystrica následne premieňala brejky aj postupné útoky.
Našich treba pochváliť za snahu, v zápase boli úseky, v ktorých sme dokázali hrať vyrovnanú partiu a boli sme Považskej Bystrici dôstojným protivníkom. Napriek tomu sme podľahli vysoko 17:39.
Tréner Rudo Draškovič o zápase hovorí:
\"Zápas proti Považskej Bystrici sme začali veľmi ustráchane a s prehnaným rešpektom. Dôsledkom toho bolo, že chalani doplatili na neskúsenosť a na začiatku stretnutia zostali stáť a pozerať sa, čo sa vlastne deje. V šatni sme si povedali, že na nich vyletíme a trošku im to znepríjemníme. Opak sa stal pravdou a chalani z Považskej Bystrice vyleteli na nás a my sme inkasovali gól za gólom. Bola to krutá lekcia a zaplatili sme za ňu.
Na začiatku stretnutia som bol nespokojný s prístupom k zápasu a nevracaním sa do obrany, respektíve unáhleným zakončením, čo bola voda na mlyn súpera a ten nás nemilosrdne trestal z protiútoku. Dnes už bolo o výsledku rozhodnuté, tak dostali šancu hráči, ktorí hrávajú počas sezóny menej.
Som spokojný s herným výkonom a bojovnosťou Romana Valachoviča a v druhom polčase bojovnosťou na doraz Sama Renča a brankármi. Bohužiaľ, dnes bol súper nad naše sily, ale nevadí aj my o rok budeme niekde inde. Verím, že toto bol posledný zápas, kedy sme doma hrali tak odovzdane. Chalani musia vedieť aký dres nosia na sebe a že keď to nejde herne, musíme bojovať, ako v druhom polčase. Teraz ideme na herný trip na východ do Trebišova a Sečoviec, kde nás domáci doslova zožerú, ak začneme ležérne ako dnes. Nevadí, lopta je guľatá, a hádzaná vie byť niekedy pekná a niekedy veľmi bolí. Zajtra je nový deň a nový tréning, na ten sa musíme tešiť a iným súperom budeme body brať. Dnes sme dostali lekciu a sme za ňu vďační, ideme bojovať ďalej. \"

Zostava a góly Stupavy: Dušan Frýbert 1, Vladimír Štefko , Michal Ichmann 1, Roman Valachovič 6, Samuel Bašti, Dominik Molnár, Daniel Polák 1, Samuel Renčo , Viktor Filčík, Patrik Papaj , Martin Hýravý 1, Alem Yildiz, Samuel Fúsek 3, Miroslav Velebný, Dominik Grich 4, Jakub Sláčik
Tréneri: Rudolf Draškovič ml., Ladislav Pšenko
Priebeh: 0:1, 1:1, 1:10, 2:10, 2:11, 4:11, 4:14, 5:14, 5:15, 6:15, 6:18, 7:18, 7:19 / 7:23, 8:23, 8:29, 11:29, 11:30, 13:30, 13:31, 15:31, 15:33, 16:33, 16:37, 17:37, 17:39
 

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/