Záhorie hrá golf

    Tu môže byť Vaša textová + www reklama len za 13 € na týždeň
    
Diskusia:


11.07.2016 (Zahorackenovinky)

Záhorie hrá golf je novinka golfovej akadémie a za úlohu má priblížiť krásy golfu aj uchádzačom zo Záhoria. Prvá zoznamovacia dvojhodinová hodina pre obyvateľov okolitých miest a obcí s golfovým trénerom začína vo štvrtok 26.5.2016 a bude sa opakovať každý štvrtok od 17:00 do 19:00.

Golf je nádherný šport, ktorý je nejedným vnímaný ako životný štýl. Je to šport pre všetkých, ktorý spája fyzický pohyb duševný oddych, čestnosť, sebazaprenie, či sebadisciplínu v jedno. Je to akási telu prospešná terapia v najkrajšej „ambulancii“ zvanej príroda. Na golfe v Šajdíkových Humenciach je prostredie obzvlášť liečivé. A to je dôvod prečo sa sem ľudia radi vracajú a nadväzujú nové známosti nielen pri golfe. Stačí sa zastaviť a posedieť s priateľmi na terase s nádherným výhľadom len tak pri kávičke s koláčom a pocit pokoja si Vás získa. Cyklistické trasy v okolí, jazerá či detské ihrisko lákajú okoloidúcich k odpočinku. 

Záhorský región je svetoznámy nielen kvôli bohatej histórii, či vzácnemu kultúrnemu dedičstvu, ale od roku 2012 sa pýši aj jedným zo sto najlepších ihrísk Európy. Aj z toho dôvodu je Penati Golf Resort v Šajdíkových Humenciach vyhľadávaná destinácia pre organizátorov najprestížnejších golfových túr Európy. Navštevujú ho pravidelne začiatočníci, ktorí si to chcú vyskúšať, aj skúsení hráči, ktorí si prídu merať svoje zručnosti v najdlhšom odpale, či najpresnejšej rane. Obľúbené sú aj tréningy detí od útleho veku, juniorov z okolia, či mamičiek a to v skupinových, ako aj individuálnych tréningoch s profesionálnymi trénermi. Dvere sú otvorené denne pre každého, či už si chce len tak skúsiť odpaľovať, trénovať, alebo zahrať na osemnásť jamkovom ihrisku. Vzhľadom na zvyšujúci sa dopyt z okolitých obcí a miest otvárame zoznamovacie tréningové hodiny pre všetkých, ktorí by si tento šport chceli len tak skúsiť, po prípade zahrať si jednu z nespočetných súťaží. Na veku, či pohlaví nezáleží, veď golf je pre všetkých.

V rámci projektu regionálny golf organizujeme na golfovom ihrisku detské tréningy, letné kempy, ako aj tréningy študentov zo senických škôl. Záhorie hrá golf je novinka golfovej akadémie a za úlohu má priblížiť krásy golfu aj uchádzačom zo Záhoria. Prvá zoznamovacia dvojhodinová hodina pre obyvateľov okolitých miest a obcí s golfovým trénerom začína vo štvrtok 26.5.2016 a bude sa opakovať každý štvrtok od 17:00 do 19:00. Postaráme sa o Vaše pohodlie, ako sa staráme o návštevníkov, ktorí to už skúsili a vracajú sa. Pripravení sú tréneri, golfová výstroj, loptičky ako aj inštrukcie k zdokonaleniu. Inými slovami, stačí len prísť a skúsiť si to. Úspešnejší si po pár tréningoch budú môcť zahrať aj na samotnom ihrisku. Stačí si vybrať termín a nahlásiť svoj záujem na recepcii Penati Golf Resortu, alebo mailom na recepcia@penatigolfresort.sk, či telefonicky 0917 907 777. Naši tréneri Vás budú viezť skupinovou formou, takže si so sebou zoberte aj známych, nech to stojí za to. Veď spoločne ide všetko ľahšie. Počas tréningu zistíte ako odpaľovať, či patovať a ponoríme sa aj do tajomstiev psychológie golfu. Kto vie, možno sa aj vy onedlho budete stretávať s priateľmi v golfovom rezorte pri tréningu, či samotnej hre.

 

Tešíme sa na prvé stretnutie už tento štvrtok 26.5.2016 o 17:00.

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/