N. Zámky doma úspešné

    Tu môže byť Vaša textová + www reklama len za 13 € na týždeň
    MK taxi Piešťany 0908 40 70 00 , 033 762 60 60
Diskusia:


11.02.2016 (Zahorackenovinky)

 GÓLY A ASISTENCIE

16. Korytko (Podstavek, Čaládi), 30. Dubec (Török, Zlocha), 43. Török (Koutník), 51. Ďurčo (Čaládi), 57. Zlocha (Dubec) – 23. Markulinec (Šohajda), 53. Markulinec (Dobrý)
 
   ZOSTAVY

HC Nové Zámky: J. Chovan (Šinkovič) – Ďurčo, M. Chovan, Baron, Bobček, Sucharda, Jakovlevs, Hrudík – Korýtko, Čaládi, Podstavek – Fábry, Hudec, Havlík – Dubec, Zlocha, Török – Koutník
 
HC Dukla Senica: Krajčovič (Račko) – G. Saliji, Šimon, Zukal, Řezač, Šohajda, Daniel – Weissmann, Vereš, Kniazev – Romančík, Videlka, Dvonč – Markulinec, Dobrý, Dolinajec
 
   ŠTATISTIKY

Počet divákov: 934
Strely na bránku: 39:31
Zásahy brankárov: 29:34
Vylúčenia: 6:6
Trestné minúty: 12:12
Presilovky: 0:0
Oslabenia: 0:0
Hlavný rozhodca: PÍŠŤANSKÝ Branislav Bc.
Čiarový rozhodcovia: NOSEK Martin
VALKO Karol Ing.
 
    1. HOKEJOVÁ LIGA SR | 44. KOLO | SEZÓNA 2015/16

\"N.Zámky\"

5:2

(1:0, 1:1, 3:1)

\"Senica\"
 

    Komentár: Bc. Petra Beblavá


Dnešní súperi na seba narazia aj v prvom kole play-off, pre oba tímy bol teda tento zápas akousi prípravou na vyraďovaciu časť. Favoritom duelu boli domáci hráči, ale na gól čakali diváci až do 16. minúty, keď skóre zápasu otvoril Korytko.
 
V úvode druhej časti hry dohrával domáci tím presilovku po vylúčení Zukala, ale ďalší gól z početnej výhody nevyťažili. Naopak, v 23. minúte Seničania vyrovnali zásluhou Markulinca a začínalo sa od začiatku. V 30. minúte ale Zámky opäť viedli, do jednogólového vedenia dostal svoj tím Dubec.
 
Tretia tretina už patrila domácim hokejistom. Na jej začiatku poslal do dvojgólového vedenia svoj tím Török a v polovici tretiny sa z gólu tešil aj Ďurčo, ktorý tak zvýšil na 4:1. Hosťujúcej Dukle sa síce ešte podarilo znížiť druhým gólom Markulinca, ale v 57. minúte to bolo znova o tri góly v prospech Novozámčanov po presnom zásahu Zlochu. Seničanom sa už ďalší gól pridať nepodarilo, domáci teda pohodlne zvíťazili a s rovnakým súperom sa stretnú aj v prvom kole play-off.

   Zdroj: hcduklasenica.sk, hockeyslovakia.sk, onlajny.eu

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/