Trojica hráčov končí v našom klube

    Tu môže byť Vaša textová + www reklama len za 13 € na týždeň
    DAJO - Taxi Piešťany 0904 01 02 03, 033 774 16 41
Diskusia:


10.12.2018 (Zahorackenovinky)

Po jesennej časti nebude v našom klube pokračovať trojica hráčov.

Jesenná časť Fortuna ligy je za nami. Nasleduje dlhá zimná prestávka, s ktorou je spojené zimné prestupové obdobie. Vo viacerých tímoch dochádza práve počas tohto obdobia k príchodom a odchodom hráčov. Bez zmien sa nezaobíde ani náš klub. V jarnej časti súťaže už nebude v našom klube pokračovať trojica hráčov - Alan Kováč, Diego Cuadros a Victor Nirennold.

Služobne najstarším z trojice hráčov bol v našom klube odchovanec bratislavského Slovana Alan Kováč. Do nášho klubu prišiel v o februári roku 2017 na hosťovanie z Dunajskej Stredy. Aktuálna sezóna bola pre ofenzívneho futbalistu už v poradí treťou v senickom drese, celkovo odohral za náš klub vo Fortuna lige 40 zápasov s bilanciou šiestich gólov. Z klubu odchádza aj 22-ročný kolumbijský futbalista Diego Cuadros. Rodák z Chigorodó prišiel do klubu v minulej sezóne počas zimného prestupového obdobia z tímu Jaguares FC. Mladý futbalista si obliekol náš dres celkovo v 15 zápasoch Fortuna ligy. V aktuálnom ročníku Slovnaft Cupu zaznamenal tri góly, dva do siete Horný Orešian a jeden presný zásah pridal aj na ihrisku Slovana Hlohovec. 

Po šiestich mesiacoch v klube končí aj letná posila Victor Nirennold. Francúzsky univerzál sa rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v našom klube po vzájomnej dohode oboch strán. Bývalý hráč anglického Fleetwoodu Town odohral počas jesene deväť zápasov v našej najvyššej súťaži. 

Chalanom ďakujeme za ich odvedené služby v našom drese a prajeme veľa futbalových úspechov!

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/