Marko Totka podpísal prvý profesionálny kontrakt

    Tu môže byť Vaša textová + www reklama len za 13 € na týždeň
    DAJO - Taxi Piešťany 0904 01 02 03, 033 774 16 41
Diskusia:


02.11.2018 (Zahorackenovinky)

Odchovanec FK Senica bol za svoj futbalový progres odmenený prvou profesionálnou zmluvou.

Ešte len nedávno oslávil svoje 18.narodeniny (12.9.), dnes už s našim klubom podpísal svoj prvý profesionálny kontrakt v kariére. Marko Totka bol za svoj futbalový progres odmenený trojročnou zmluvou, ktorej platnosť vyprší v roku 2021. \"Pocity sú skvelé, som rád, že som dostal možnosť podpísať zmluvu s klubom, v ktorom som odmalička,\" reagoval na podpis svojej prvej profesionálnej zmluvy Marko Totka.

Talentovaný mladík sa stal súčasťou nášho A-mužstva v tejto sezóne, pozávnku do prvého tímu dostal od portugalského trénera Frederica Ricarda. Technicky nadaný stredopoliar je zároveň aj súčasťou našej U19-ky, ktorú vedie tréner Vladimír Včelka. Premiérová zápasová nominácia na duel Fortuna ligy prišla pre mladého futbalistu v 4.kole, keď sledoval zápas na domácom štadióne proti Podbrezovej z lavičky náhradníkov. Na prvé minúty vo Fortuna lige stále čaká, v Slovnaft Cupe sa štartu v modro-červenom drese už dočkal. Stalo sa tak v 4.kole tejto súťaže pri vysokej výhre 11:0 na ihrisku Horných Orešian, ofenzívny stredopoliar nahradil v 53.minúte na ihrisku Diega Cuadrosa. \"V lige by som chcel naskočiť do zápasu a odohrať aspoň dvadsať minút, to je momentálne moja najväčšia motivácia. Inak sa chcem naďalej zlepšovať a pokračovať v tvrdej práci,\" prezradil mladý futbalista FK Senica.

Vo veľmi mladom veku tak prišla šanca byť súčasťou prvého mužstva a učiť sa od starších a skúsenejších hráčov. Vzhľadom k momentálnej skladbe nášho mužstva sú to vo viacerých prípadoch zahraniční legionári. \"Táto možnosť je skvelá, pretože tu je kopec dobrých hráčov. Učím sa od nich veľa a som rád, že môžem byť s nimi v jednej kabíne,\" dodal na záver Marko Totka.

 
Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/