Karolína Bayerová s reprezentačnou pozvánkou do výberu WU17

    Tu môže byť Vaša textová + www reklama len za 13 € na týždeň
    DAJO - Taxi Piešťany 0904 01 02 03, 033 774 16 41
Diskusia:


01.06.2019 (Zahorackenovinky)

Talentovaná futbalistka FK Senica druhýkrát s pozvánkou do reprezentačného výberu Slovenska do 17 rokov. 

Reprezetačný tréner Slovenska WU17 Jozef Jelšic nominoval na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou 23-členný tím, v ktorom sa nachádza aj futbalistka FK Senica Karolína Bayerová. 

Reprezentačný zraz sa bude konať v termíne od 4.júna do 7.júna. Celý zraz vyvrcholí vo štvrtok (06.06.) zápasom slovenských reprezentantiek proti FK Spartak Bánovce nad Bebravou U15 - výkop stretnutia je naplánovaný na 11:00 hod. Ukončenie reprezentačného zrazu je na program v piatok (07.06.)

\"Hrať za reprezentáciu Slovenska je pre mňa veľká česť, zároveň však cítim zodpovednosť. Pred každým zápasom som trochu nervózna, či dokážem naplniť očakávania trénera. Keď však vybehnem na ihrisko, nervozita opadne a snažím sa sústrediť len na hru. Doteraz som bola členkov tímu WU15, druhýkrát som dostala pozvánku do novotvoriaceho sa tímu WU17. Som rada, že som jeho súčasťou, pretože konkurencia je oveľa väčšia, keďže tento tím je zložený z dvoch ročníkov,\" priznala Karolína Bayerová, ktorá sa na nedávnom turnaji Development Cup prezentovala skvelými výkonmi.

Reprezentačný výber trénera Jelšica ovládol spomínaný turnaj v Srbsku, keď postupne zdolal Čiernu Horu, Bosnu a Hercegovinu a domáce Srbsko. V úvodnom zápase proti Čiernej Hore sa Karolína Bayerová presadila hneď dvakrát, čím prispela k spomínanej výhre 3:1.

Karolíne k tejto reprezentačnej pozvánke srdečne blahoželáme!  

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/