ZAPOJTE SA DO KAMPANE DO PRÁCE NA BICYKLI 2019

    
    
Diskusia:


17.03.2019 (Zahorackenovinky)

V týchto dňoch prebieha na Slovensku registrácia do kampane Do práce na bicykli 2019. Po štvrtý krát sa do tohto projektu zapája aj mesto Senica a zároveň vyzýva firmy, inštitúcie či úrady, aby sa do projektu zapojili a pomohli spropagovať myšlienku ekologickej, zdravej a finančne výhodnej dopravy do zamestnania.  Princíp kampane je jednoduchý. Najskôr treba BEZPLATNE zaregistrovať 2- až 4-členné tímy najneskôr do 5. mája na tejto stránke a následne dochádzať počas mesiaca máj do práce na bicykli. 

Zároveň budú registrovaní účastníci súťažiť o viaceré zaujímavé ceny, podporia svoje mesto v celoslovenskej súťaži samospráv, a najmä – spravia niečo pre svoje zdravie.

Hoci je súťaž najmä o bicyklovaní, zapojiť sa môžu aj ľudia dochádzajúci do práce MHD alebo pešo. Tí budú mať počas mája možnosť zistiť, koľko CO2 svojím ekologickým spôsobom dopravy do práce v porovnaní s cestou autom ušetrili, a pomôžu tiež vylepšiť celkové štatistiky nielen svojho zamestnávateľ či mesta, ale aj celého Slovenska.

 

Viac informácií nájdete na stránke www.dopracenabicykli.eu.

 

 

 

FOTOGALÉRIA

 
Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/