Jesenná NOCvKINE plná drámy a filmovej zábavy

    
    Tu môže byť Vaša textová + www reklama len za 13 € na týždeň
Diskusia:


12.11.2013 (Zahorackenovinky)

Trináste vydanie podujatia NOCvKINE prináša pre divákov novinku - online rezervácie lístkov na webovej stránke kina Hviezda. Netradičným spestrením večera bude pre fanúšikov filmov aj burza plagátov. Posledná tohtoročná NOCvKINE sa uskutoční v stredu 13. novembra o 18.00 h.
Program jesennej NOCivKINE ponúkne pestrú paletu drám, ktoré dokážu svojím spracovaním pripútať divákov k filmovému plátnu. Filmový zážitok divákov podporí aj obnova zastaraného technického zabezpečenia premietania, a to výmenou projektora. „Projektor, ktorý v kine používame, má už svoj vek. Jeho výkon a teda i kvalita obrazu už nie sú postačujúce. V snahe poskytnúť divákom čo najkvalitnejší zážitok aj v technickej rovine, sme sa spolu s kinom Hviezda rozhodli na toto vydanie NOCivKINE prenajať nový projektor,“ povedal podpredseda OZ Publikum.sk Michal Klembara.
Filmovú noc uvedie o 18.00 h skvelá vojnová dráma Coriolanus, ktorej dej sa odohráva v prostredí slávnej Rímskej ríše. Nasledovať bude biografická dráma Invictus v réžii niekoľkonásobného držiteľa Oscara Clinta Eastwooda. Napätie v kine uvoľní o 22:50 hod kriminálna komédia The Guard o bezstarostnom policajtovi z írskeho mestečka. Ďalšou v poradí bude dojemná romantická dráma Blue Valentine, ktorá priniesla herečke v hlavnej role nomináciu na Oscara. NOCvKINE zavŕši svoj program britským hororom Eden Lake.

Novinkou je online rezervácia lístkov, a to prostredníctvom webovej stránky www.kinohviezda.trnava.sk. Rezerváciu je potrebné si vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom podujatia. Cena vstupenky na všetky filmy je 6€.
 

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/