Turnaj v malom futbale Prengo cup 2014 avizuje jedno NAJ

    
    
Diskusia:


04.06.2014 (Zahorackenovinky)

Prengo cup 2014, ktorý sa uskutoční v sobotu 21. júna v areáli ŠK Slávia Trnava, bude tento rok najväčším amatérskym turnajom v malom futbale na Slovensku. Organizátori naplánovali umožniť štart štyridsiatim mužstvám, čo je o šestnásť mužstiev viac ako v minulom roku.
Po Stanislavovi Jarábkovi, ktorý otvoril minuloročný turnaj úvodným výkopom, sa tejto úlohy zhostí opäť niektorá z legiend trnavského futbalu, jej meno si však organizátori nechávajú ako tajomstvo na poslednú chvíľu. Slávnostný ceremoniál sa začne o 8. hodine v areáli ŠK Slávia Trnava, od 8.30 do 17. hodiny sa budú hrať zápasy v skupinách, a potom play off.
Mužstvá majú možnosť prihlásiť sa pomocou novej web stránky www.prengocup.com, na ktorej vyplnia jednoduchú elektronickú prihlášku. Prihlásené mužstvá sa môžu tešiť na kvalitne zorganizovaný futbalový turnaj, vynikajúcu súťaživú atmosféru, atraktívne vecné ceny, a možno práve ich meno bude pripísané na trnavský futbalový Prengo cup. Pre každého účastníka turnaja je pripravené pamätné tričko, občerstvenie a pitný režim. Štartovné pre jedno mužstvo je 50 Eur. Organizátori, ŠK Prednádražie Trnava a mesto Trnava, nezabudli ani na malých divákov a fanúšikov, ktorí budú mať k dispozícii skákací hrad a možnosť zastrieľať si z luku.

Video z predchádzajúceho ročníka v roku 2013.
 

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/