Rodina bez cigariet

    
    
Diskusia:


12.09.2018 (Zahorackenovinky)

Občianske združenie Rodina a spoločnosť organizuje v školskom roku 2018/2019 ďalší, v poradí už siedmy ročník výtvarnej súťaže s názvom Rodina bez cigariet. Úlohou mladých umelcov bude vytvoriť výtvarnú prácu zameranú na témy: zdravý životný štýl, ako chcem tráviť voľný čas, prezentovanie negatívneho postoja k fajčeniu resp. k iným návykovým látkam. V tomto ročníku sú pripravené dve kategórie pre žiakov základných škôl a Základné umelecké školy z celého Slovenska. Na súťažiacich čaká opäť množstvo cien. Napríklad inteligentné telefóny, kalkulačky, USB kľúče, tričká s potlačou vlastnej práce, farbičky...
 

 

 

Súťažné kategórie sú rozdelené nasledovne:

  1. celoslovenská umelecká kategória - celoslovenská výtvarná súťaž, kde o víťazoch rozhoduje odborná porota. Celkovo sa hodnotí prvých 20 miest.
  2. celoslovenská internetová kategória - celoslovenská internetová súťaž zameraná na propagáciu projektu, kde rozhoduje o víťazovi verejnosť v internetovom hlasovaní. Hlasovanie bude možné na webovej stránke www.rodinabezcigariet.sk. Hodnotí sa viac ako 60 miest.

Presné pravidlá súťaže a bližšie informácie o súťaži si záujemcovia môžu pozrieť na spomínanej webovej stránke alebo na facebookovom profile súťaže. Cieľom organizátorov je propagovať Národnú protidrogovú stratégiu Slovenskej republiky a poukázať na závažný spoločenský problém užívania návykových látok medzi čoraz mladšou skupinou detí a mladých. Súťaž je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR v rámci účelovej dotácie na podporu protidrogových aktivít na rok 2018.

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/