Hela Gym Senica má dvoch Majstrov Slovenska

    
    
Diskusia:


02.06.2014 (Zahorackenovinky)

Dom kultúry v Seredi sa v sobotu 24.5.2014 zaplnil kulturistami, konali sa tam pod záštitou SSNKF Majstrovstvá SR v naturálnej kulturistike mužov a fitness žien. Zastúpenie mal aj športový klub Fitness centra Hela Gym Senica. Súťažilo sa v dvanástich kategóriách, nakoľko kategória Masters II a Masters III sa zlúčili. Titul Majster Slovenska v kategórii Masters I získal Roman Perička, skúsený pretekár, rozhodca aj organizátor súťaží v naturálnej kulturistike. Druhý titul Majster Slovenska v kategórii Muži nad 180 cm získal Bc. Róbert Chorvát.

V kategórii Muži do 174 cm obsadil 5.miesto skúsený pretekár Michal Velický. Nováčik Ján Černek súťažil v kategórii Dorast, ale žiaľ medzi finalistov nepostúpil. Kompletné výsledky sú uverejnené na www.ssnkf. sk a fotografie zo súťaže na www.sportujeme.sk

Tieto majstrovstvá boli nominačné na Majstrovstvá Európy UIBBN, ktoré sa budú konať 7.6.2014 v Belgicku, kde Roman Perička, Bc. Róbert Chorvát a Michal Velický budú reprezentovať Slovenskú republiku.

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/