LETECKÝ DEŇ DETÍ

    Hľadáte výpredaje? Ste na správnom mieste:www.akciezlavy.sk
    
Diskusia:


22.05.2019 (Zahorackenovinky)

 Čo majú radi všetky deti? No predsa lietadlá. A kde je najviac miesta na šantenie a na najväčšiu oslavu Dňa detí? No predsa na letisku.  Tu sa bude 1. júna konať spoločná oslava sviatku našich najmenších – LETECKÝ DEŇ DETÍ.

Letci a lietadlá budú tento rok nosnou témou celej akcie. Lietadlá sa predstavia na zemi i vo vzduchu. Deti budú môcť získať preukaz malého letca za absolvovanie súťaží, ktoré si pre ne pripravila Domka Senica. S dobrovoľníkmi z tejto organizácie si   budú  deti lietadielka aj vyrábať a jedno si môžu dať rovno namaľovať na tvár. Aj darček od Mesta Senica za absolvovanie súťaží bude mať niečo spoločné s lietaním. Nechajte sa prekvapiť... Počas letovej ukážky sa predstaví mohutné lietadlo L-410 Turbolet, jeho „štíhlejších kolegov“ uvidíme zas počas leteckej akrobacie. Opäť nebudú v tento deň chýbať ani obľúbené vyhliadkové lety nad Senicou. A čo ešte nesmie chýbať na žiadnej správnej oslave? No predsa torta alebo koláčik. A tak kúsok sladkej pochúťky bude pripravený pre každého oslávenca.

Počas celého popoludnia je pripravený aj bohatý program. Vystúpia v ňom mažoretky Crazy Cats, zahrá nám hudobná skupina Once a zatancujeme si DOMKA tance. Svoje kúzla a čary nám počas  svojho predstavenia predvedie kúzelník Ivan. Verme, že počasie bude priaznivé a deti sa budú môcť vyšantiť počas penovej šou. Chýbať nebudú ukážky historickej vojenskej a policajnej techniky KVPH Dojč.  Predvedú sa nám aj  kynológovia so svojimi štvornohými pomocníkmi, zasahujúci colníci a profesionálni hasiči.  Okrem toho sa deti môžu zabaviť na kolotočoch, zajazdiť si na poníkoch, či zaskákať na nafukovacích atrakciách a trampolínach.


Počas celého dňa bude premávať na letisko i z letiska linka č. 2 mestskej hromadnej dopravy.

CESTOVNÝ PORIADOK linky č. 2 platný 1. 6. 2019

Tešia sa na vás organizátori Mesto Senica, Záhorácky aeroklub, Mestské kultúrne stredisko Senica a DOMKA – Združenie saleziánskej mládeže Senica.

Diskusia ku článku: Komentárov:


  • http://www.hradcervenykamen.sk/
  • http://www.dennikrelax.sk/
  • http://www.tradetising.sk/
  • http://www.akciezlavy.sk
  • http://www.svetinzercie.sk/